Çıkartıyorum şişme deniz Nerede kaldı

Admin

Administrator
Yönetici
bırakılmış hakkaten küçükmüş ya gerçekten küçükmüş burada nasıl bir mekanizma yapmışlar kutuyu açarken çıkıyor çıkarıyorum bunu ir şey söyleyeyim mi adaptör hoşuma gitti Tamam söyle benim işim kalmadı ama Demre almış kitaplar olur ya böyle mutlu ol bırakır onun arasına bir şey sokarsın buraya çevirirsiniz sesini dinlersin enteresan bir kutu olmuş Bunu satın alanlar kutuyu atmasınlar hoş bir kötü olmuş Tabii şu anda Bendeki Enzimlerin sembolü yani Mühendislik örneği Arkadaşlar bir şey söyleyeyim mi Senin tahmin ettiğimden küçükmüş bomba bir

özelliği de ama ilerleyen dakikalarda anlatacağım Yani bugün gittiler diye biliyor musunuz O yeni bu oynuyorum hem de mükemmel bir şekilde oynuyorum Havamı da atıyorum bilgisayarı diyebiliriz bana söyle oyuncu bilgisayarı ne olur ya ben hala soru işaretleri var kafamda dışında da çok güzel Anlatacağımız konuları özetleyen İşte çalışmaya gerek yok mu Şunlara baksana geçince yetermiş şu Dursun bir olay çok güzel adamların açma sırasında yapmış olduğu numara bir sürü gitarda devam ediyor kutuyu açarken benim böyle avcuma Bence bu

dizisini ise tasarım aramayacağım Birazdan geleceğiz Ama şundan çok etkilendim şimdi ben bu kapağı aşağı erken klavye aşağıdan yırtık yükseliyor yani Alt tarafı şimdi bu olayın adı ergolift Peki herbuli Banane avantaj diyor burada 3 tane başlık var Bunlardan bir tanesi bu cihaz bir oyuncu dizüstü bilgisayarı olduğu için ne oluyor çok ısınacak çok fazla performans ihtiyacımız var ve bu beraber ile birlikte ortaya çıkartıyorsunuz o öteye ben seni affetmeyeceğim soğutma sisteminin çok iyi hava akımına ihtiyacı var ise şu operasyon soğutmayı bir üst seviye

çıkarıyor daha başarılı bir şekilde soğutabilir arkadaşlar Bir diğer konu da Bu operasyonda beraber ses ile çok daha net Berrak bir şekilde geliyor Bir diğer konu yazmak için bir sürü insan bilirsiniz ekstra aparat oluyor böyle dileklerin yüksekte kalsın diyor Şu Akşama yakalayın diye şu hareket size 3 derecelik bir açıyla dilekleriniz çok zarar görmeden yazabiliyorsunuz Ve tabii ki ekranında 141 derecelik açıya ulaşması tam olarak Hani dik olarak durmanız da kalıyor şimdi ekran şu şekilde olsa böyle saçma bir şekilde bulacaksınız bu Omurgamızda da zarar