Çok şık bir adaptör yapmışlar işte kabloları

Admin

Administrator
Yönetici
sonra bilmeniz için buradaki tek için aksesuar gayet başarılı Tüm bu anlattıklarımdan sonra gerçekten yanınızda taşımaktan keyif alacağınız bir cihaza dönüşmüş Bence bu olay çok önemli yani işin kilit kısmı önemli oyun oynuyorsunuz oyun oynarken artık böyle çok geniş arkadaşlar da değil yani Yaşını başını almış kişilerle oyun oynuyor oynasınlar helal hoş olsun ama böyle yanarlı dönerli oralardan buralardan Işıklar çıkan onları seçenlere de bir şey deme herkese farklı bu dizüstü bilgisayar oturaklı performanslı bir bilgisayar olmuş ile beraber biraz

konuşacağız Sevgili torunum ettiriniz Enise teslim edeceğim Çünkü sizden gelen talepler var Çok güzel şeyler anlatın ama biraz da iş başında görelim bu arkadaşı diye bu Zorlayacak oyunlar oynayacağız bu oyunlardan nasıl performans elde etmiştir sıcaklık nasıl ne durumda onları göreceğiz Şimdi bilgisayarı enete teslim ediyoruz evet Hakkı abiden bilgisayarı Ben teslim aldım Şimdi gelelim bu bilgisayara oyun teslim sokalım bakalım bize nasıl istersen bastıracak sensörü daha fazla uzatmadan Hadi gel Eve şimdi Evet şimdi geldi koyun testlerini Oyun değil

koyunumuz ilk olarak göstermek istiyorum buradan bunu da yaptıktan sonra oluyor şimdi gelelim bakalım Bu taraftaki ekran 2060 Yani iki kağıda gayet güzel bir tarafım Aslında biliyoruz de gerekirse işlemciniz şu an kullanarak bu tarafta Daha fazla uzatmadan Hem güvenli hem performans hem de yönetimi konusunda başarılı ama Modeli inceydi bunlardan bazılarının Ben inceledim bazılarını Ali inceledi genel bir fikir oluşması açısından Ben Açıkçası bu ağabeyini yapmış olduğu bilgisayarları çok beğeniyor burada hem malzeme kalitesini seçilmiş

ekran kalitesi klavye mi kalitesi ve özellikle Windows bilgisayarlardır kullanıcıların Laptop alırken dikkat ettiği noktalardan biri olan kaç beden rahat olması güveniyorsa vardır işler başarıyor bu abi bugün inceleyeceğimiz sürdürüyor olmaları en baştan sevindirici bir olay mektuplarda bu tasarım imzası açıkçası Son 3 yıldır çok iyi oturmuş bir noktada ister en uygun fiyat performans cihazını alıp Facebook serisinin isterseniz de en yüksek fiyatlı modelleri modelleri alan her zaman bir netbook tasarım anlayışını bunlarda görüyorsunuz o ağabeyinin buna eğilmesi ve bunun üzerinden Gitme