araç için bazı aparatlar var Vay arkadaş iş ya

Admin

Administrator
Staff member
tane bir tane kayıpsın giriş olsa var ya on numara dedin ya aynı Kerim burada çok acayip ürünleri var diye 25 dolara Şimdi benim araçta kullandığım bir tane var o nedenle arayış içerisinde değilim ama mesaj şunun Bir tane de tayipsi gelişi olsa var mı sağında solunda çıkar belki öyle bir şey Yol tarif et en güzel ürünler bu arada Şuradaki Spark bizim Turkcell bir soğuk pilotlar benzer bir iş mi yapıyor bakıyorum galiba öyle arkadaşlar Aynen öyle ben Turkcell konfiat kullanıyorum burada Spark var oradaki fiyatı 100 dolar Turkcell Korkuyorsan

de oldukça memnunum araç kameralarına bakalım Mesela 4K hem de GPS de var bayağı büyük ama ya birden Şarj oluyor değil mi şimdi dolar gibi bir fiyatı var arkadaşlar farklı parça araç kameraları var Sen master biberi araçlarda şunları daha çok görüyorum 170 dolar gibi bir şey bu arada gayet güzel ses sistemleri var Bilmiyorum anne dedim teknoloji mağazalarında böyle bir şey sistemleri bölümü var mı Ben görmedim de çıkıyorlar epey internet için beyaz eşyalar zaten burada yıkama ve kurutma çok meşhur kurutmada Her

şeyimin içerisinde var arkadaşlar mesaj Şuradaki fiyatları Bir bakalım dediğinde Samsung'un varsa modeli onları bulayım onlara bakayım mesaj liralık elektrik olması lazım Onun fiyatı kaç 720 dolar burada oldukça popüler bir marka Ama bu Samsung O da elektrikçi yani yanlış anlamadıysam burada bir sözün varsa Samsung Samsung Samsung Samsung herhalde Ne oldu anlayamadım engineer şartlarda yazmıyor Şule böyle bir fiyat var 750 dolara çamaşır makinası Bayağı büyük ama yani biz evde Samsung'un ürünlerini tercih

etmiştik yine Onun videosunu sizlerle paylaşmıştık Umarım keyif alıyorsunuz dur buradaki teknoloji torundan Vallahi bir şey almasan bile burada geziyorum hoşuma gidiyor Burada dolaşmak Şule mikrodalgalar falan var Oraya pek gitmeyeceğim Ee şimdi telefonlara ve bilgisayarlara doğru yüksek çatı telefon diyince e-posta andına gülerek başlayalım Arkadaşlar orada bir iPhone 12 Mini görüyoruz ekran Gerçekten müthiş bu telefonun fiyatı Tabii burada genelde operatör üzerinden satılıyor ama işte bir kerede ödemek istiyorsan 600