bir tarihte girişini görüyoruz 13.5 milimetrelik

Admin

Administrator
Yönetici
kulaklıkları mikrofon girişini görüyoruz bir tane eşleme çıkışımız var ve bir tane de güç girişimiz mevcut Bey'e fanlarında yine sağda solda Ve arkada olduğunu da belirtmiş olalım hava akımını muhteşem şekilde gerçekleştirebilmek için tasarım konusunda bir diğer önemli konu da tabii ki klavye Bu arada bir MacBook Peki açılışta o sizi mutlu eden sadece tek elle açmak yani bir şey böyle bir tarafından bastırmak zorunda değilsiniz bu dizüstü bilgisayarda benim çok hoşuma gitti Yani bu oyuncu dizüstü bilgisayarı değil de duygusal bir dizüstü

bilgisayar olsaymış da olabilir Çok başarılı bir seçim olmuş bir de zaten hani şöyle göstereyim ise oyuncu dizüstü bilgisayarlarında yanar döner renkler var ya hani bu da abartı ya kaçırmamış Bence siz bunu profesyonel İş hayatınızda kullanabileceğiniz dizisi değerlendirebilirsiniz gerçekten hani göz boyamak için değil ergonomik olarak da gerçekten Başarılı olmuştur şimdi burada klavyede neler var burada bir güç butonu var ama güç butonu aynı zamanda parmak izi okuyucusu Yani siz şifre girmek için klavye dokunmak zorunda değilsiniz tuşların üzerinde

geleceğinize schuhe Face parmağınızda okuyabiliyorsunuz bu aynı zamanda düşündüklerin çok hızlı açılmasını da ağlıyor yukarıda Normalde klavye tuş kombinasyonları var açıyoruz kapatıyoruz mikrofonun kapatıyoruz ya da bir özelleştirilmiş bulut Onunla beraber yazılım arabirimine ulaşabiliyoruz ve dikkat ettiğiniz diğer bir konuda Türkçe tuşların diğer tuşlarla aynı boyutta olması ve klavyenin yine arka aydınlatmalı bir şekilde gelmesi Tabii 14 inç olduğu için buradaki trackback öyle Aman aman çok büyük hayvanı bir çiçek pek değil ama yine de oyuncular için

geçerli olacağını düşünüyorum ki siyah konusunda bizi memnun Bir kulaklık değil de doğrudan bilgisayarın kendisinden ses dinlemek istediğiniz de ihtiyaç duyduğunuz performansı sizlere teslim edebilir ki de kutuyu açarken söylemeyi Aslında unuttum hemen söyleyin oyuncu Dizüstü bilgisayarların Bu adaptörleri bazen bilgisayarın kendisinden ağır olabiliyor ama bu 14 inçlik sinüsü bilgisayarın kibarlığı buradaki adaptörde de devam ediyor Yani çantaya atarsanız kas yapmak zorunda değilsiniz şu olay da yine benim hoşuma gitti tebrik ediyorum