bunlarda Klavye üzerinde oldukça büyük Yani

Admin

Administrator
Staff member
buradan şu hasta merak ediyorum şimdi elindeki ekranı böyle oyuncu bilgisayarları müzik devasa değil Çok güzel bir ekran oranı ve asla hafif taşınabilir bilgisayar aynı zamanda tuş takımından da Instagram'da geçmiş şey beraber edilmemiş gayet güzel tasarlanmış kullanışlı bilgisayar ekranını kapattığımızda asla ne kadar ince ve hafif bir bilgisayar olduğunu anlayacaksınız Arkadaşlar bu taraf Tabii ki bu hoca göre Biraz daha kalın arkadaşlar Sevil de burada birçok girişinde olması girişlerden bahsedeceğim Ama incelik konusunda ve çocuk

söyleyebilirim hiçbir şey söylemeden sadece şöyle yapsam ederim ne demek istedim anlaşılır olamaz Bence Haksızlık bu arada hafifçe varım ya ne kadar ağır falan bunlar önemli işte konuştuk ekranda gördüğünüz değerleri en az biri Hisar kadar bence şarj aletinin Ağrı'da çok önemli ve Huawei tarafı bu işi mükemmel yatıyor hem çok hızlı aynı zamanda güvenle şarj yapıyoruz güvenden kastım Tabii ki buradaki devreleri zarar vermemesi gerekiyor adaptörün çok kısılmaması gerek yok Bunları zaten başarılar ve bunları böyle küçücük

bir şarj aleti ile yapabiliyorlar işte bir seyahate çıkıyorsunuz into seyahate şarja takıp kullanacaksınız zaten diğer Huawei ekosistemdeki cihazları da şarj edildiği için çanta yaptığımızda Ekstra ne kadar ağırlık var biliyor musunuz sadece 160 gramlık bir ağırlığı var arkadaşlar bunu da yine söylemek lazım Tebrikler geçerim bu giriş çıkışlara şimdi sol tarafında bir anket girişi var Bizim ülkemizde de teknoloji mağazaları var yani bir Media Markt'taki asabilirsiniz Tabii ki Burayı istediğimiz çok sayıda ürün var Onlardan bir tanesine sahurdaki bu

ürünleri Dilerseniz sorumuza başlayalım buradaki teknolojilerin neler olduğuna bakalım bu sonra da onların fiyatlarını sizlerle paylaşacağım Google'dan hemen başlıyoruz Aslında Burası Google'ın akıllı ev konsepti Google'ın ülkemizde satılmayan çok sayıda ürünü varsa onlardan bir tanesi de ne ürünü şuradan etkinliği Neyi görüyorsunuz Yani gerçekten satılsa çok seviniriz Her şeyden önce Hadi Çiftlik senin satılmasını istiyoruz mesela buradan ek olarak Var aslında şu ürün ülkemizde artar bize de bir demosu vardı şifre akıllı lambalar