diyen kişiler için muhteşem bir özellik olmuş

Admin

Administrator
Yönetici
diyebiliriz Nasıl oluyor bu arka tarafta da işte bu işler diyenler için şu an önce bilgi verelim 6536 tane delik var aşağı Burada tabii ki bu delme işlemi Sevdalar da çok profesyonelce yapılıyor ve buzdaki 72 tane Aman işte şöyle mi böyle Astra kafanıza takmanız da gerek yok hatırlayanlar olabilir ya birçok telefonun Kuşadası'nda asla böyle seçenekler vardır eğil mi almıştın Ben en son Samsung Galaxy Note 10 plus böyle benzer bir kılıf kullanıyorum ve karşı tarafa gerçekten enteresan bir etki bırakıyor bu etkiyi 14 inçlik bir de üstü bilgisayarın kafanda görmek beni

gerçekten mutlu edecek Peki 7 nanometre sahip olan aynı zamanda 8 çekirdekli Bir işlemci barındıran bu dizüstü bilgisayar ekranı bize neler sunuyor niye ortada beklentilerinin üstünde sonuçlarla karşılaştırınız söyleyebilirim daha önce ile dizisi bilgisayarlar sizlerle paylaştık ekran tazeleme oranı oldukça başarılıydı yine bunda da aynı performansı devam ediyor 120 ekran tazeleme oranı seçeneğimiz ne olduğunu belirtelim Tabii 126 konusunu şöyle Sude isteği çözünürlükte kullanabileceğinizi belirtelim ama çözümü konusunda şöyle bir seçeneğiniz var işte yani

bazı oyunculara full HD çözünürlük yeterli gelmeyecektir canavar gibi işlemcim var İyi de bir ekran kartımda var depolama birimi uçuyor rende daha büyüktür sözlülük şuna bilir misin diyenler için full HD nin üzerinde 1 çözünürlüğe sahip olduğunu söyleyebiliriz Kua değişti ekranlar beraber detaylar çok daha geniş bir alanda sizlerin karşısına gelecek bağlantını giriş çıkışları bahsedelim Bu minik arkadaşım bağlantılarında wi-fi 6 var yani jigidi wifi konusunda hazırsınız evde modem olmayabilir ama işte bu dizüstü bilgisayar hazır arkadaşlar Böylece oyunlarda

daha düşük gecikme yani Tamam belki çok az bir farktan bahsediyorum yüzden birçok profesyonel oyuncu gecikmeyen çok önemli wifi 6 ile beraber bu konu çözülmüş durumda bununla beraber 135 destekliyor kablosuz olarak Hani bir çevre birimi kullanacaksanız giriş çıkışlara bakacak olursak sağ tarafta bir tane sahipsin İki tane de seninkileri de burada mevcut Bu arada bahsettim üyesi girişleri 3.2 sürümüne sahip Yani bu gerçekten okuma yazma performansını çok üksel olduğu anlamına geliyor Sağdaki Tayyip bize gelişi sol tarafa da bakacak olursak