dolara şu telefonu alabiliyoruz yani Apple'ın en

Admin

Administrator
Staff member
yeni telefonlar 600 dolar alabiliyoruz 12 Ulan fine permanent fiyatı yazıyor mu şu anda gördüm 730 dolar iPhone 12 64 GB olan modeli biraz daha ileride romax var Onları da görürüz Bu da Apple Watch series altıya bakalım 429 Dolar fiyatı var Eğer cinsiyet ve hatta olsun istiyorsanız biliyorsunuz burada artık hepsinde var çalışıyor da bizim ülkemizi Esin geldi bir şekilde ama bu Ebru Yaşar nasıl olacak Ona bir bakacağım almak isterseniz 750 dolara kadar çıkıyor arkadaşlar farklı farklı kayışlarda burada mevcut işte ev post puroyu

görmüştük şu anda iPhone 11 ler de İleride satışta 10'ar var mesela mesela operatör anlaşma 1100 dolarlık bir fiyatı var 1099 diyor 1100 diyelim biz 12.9 inçlik gerçekten muazzam bir tablet Tabii ki buradaki aksesuarları Ayrıca satın almanız gereken 128 cigabayt ekran dahili hafızası var Mesela bizim ülkemizde satılmayan bir ürün Comfortline aldım Gerçekten çok da başarıları YouTube kanalımıza kutu açılışını yapmıştım mesaj Şu tablet iPad olsun ama uygun fiyatlısı olsun diyenler için iPad mini 300 dolar Şuradaki tablet Arkadaşlar en son

model gayet de güzele benziyor bu iPad Buna da veriyorsunuz kalem kalabiliyorsunuz çöle gösterin yani bir iPad Pro gibi aksesuarları kullanabiliyorsun fiyatı 600 dolar dolar olarak böyle baktığın zaman çok iyi şurada yeni mektupları Bir bakalım bir işlem Kelime öğreten bir işlemcili işe şu olayı üzülüyorum 850 dolar Yani en yeni işlemciye sahiptir Ender işlemcili MacBook Air Asgari ücretin yarısından bile daha az bu olay beni gerçekten üzüyor 13.3 Emir işlemcili 1.150 dolar Arkadaşlar şu emeklere bayılmış tık onların Fiyatlarını da

sizlere göstereceğim bu aynı eklerde en bir işlemcili Tabii 24 inç olan model çok bizim için cazip şu anda herhangi bir fiyat verdik mi öyle bir bakıyorsun 27 inç olan fiyatı var 24 inç olan yok yine web sitesinden bulup ekleyeceğim bugünkü fiyatı ile ama 27 inç olana bakıyorum mesela gerçekten bir Asgari ücretin altında Fiyatlar nedir profesyonel için işim çok verimli yapılmasını sağlayan müthiş bir cihazdan bahsediyorum arkadaşlar içimizde olmayan bir bölümde Microsoft Microsoft bir sürü güzel ürünü var şimdi Windows 10 Pro