ekranınız varsa aslında kredi kartına olmasa bile

Admin

Administrator
Staff member
çok iyi oyunlar oynayabilirsiniz bu oyunlardan bahsediyorum Türkiye'de de biliyorsunuz başladı daha da fazla oyuncu gelmeye başlayacak İşte bu Bunu da ortamındaki oyunları oynayabileceğiniz harika bir ekran var Eğer İyi bir internet kırdınız altyapımız varsa o zaman hazır böyle internet üzerinden bahsetmekten aldığı notlar da çok daha ilerleyen dakikalarda anlatacağım Bir konuya Man sizlerle paylaşayım buradaki dizüstü bilgisayardan wi-fi 6 var güçlendirilmiş wifi 6 şimdi hepiniz sallanmaya gayret ediyoruz Ne yapıyoruz çok Yüksek hızda

internete bağlanıyor izliyoruz değişik aç bandındaki işte vayfay 5 ile kıyasladığımızda wifi 6 tam 3 kat daha fazla performans sunabiliyor ulaşabileceğim duygulara çıkıyorum şimdi sıkı durun 2.4 bağlantıya ulaşabilirsiniz Damla ortak Tabii ki bu konuda internet altyapınız çok önemli mesaj at Benim bahsettiğim bu internetin çok iyi olduğu ekosistemde yapılan testlerle elde edilmiş sonuçlar Arkadaşlar bunlar gerçekten çok uçuk hızar kablosuz fiber diyebiliriz bunlara İşte buradaki bilgisayar Yani bu AVM iPhone X PRO wifi yi destekliyor

performans kısmını tekrar geri dönme istemem Çünkü performansı sadece 11. nesil İntel işlemci ya da işte yeni nesil ayrı stresli gün testi karşılamıyor beraberinde Tabii ki edilen ve depolama da çok önemli 512gb spectrix Express ünitesi de katkı sağlayan Performansı bir dizüstü bilgisayar edilmiş oluyorsunuz Tabii depolama konusunda şöyle bir bilgi verin 512gb benim için yeterli değil diyenler için iyi geli işlemci seçeneğinde 1 terabaytlık bir ihtiyar Express kendimi sesli ünitesi tercih edilebiliyor 3C birazcık daha artmış

oluyor bu arada fiyatlarla alakalı gerekli olan linklere Tabii ki videonun Açıklama kısmında sizlerle paylaşacağım çok ama çok iyi bir bilgisayar fiyatları da tahmin ettiğiniz gibi biraz yüksek Ama tabii profesyonellere özel bir ürün olduğundan dolayı Ben eminim Bu bilgisayara yapılan yatırım kendisini kısa sürede tamamlayacaktır diye düşündüm çünkü verimlilik çok önemli yani bilgisayarınızın pil ömrü performansı çalışabilmesi ya da size içeriye motive edecek olan bu ekran tuş takımı birazdan anlatacağım bazı teknolojiler