Google asistan da yönetilen ürünleri Burada

Admin

Administrator
Staff member
görebiliyorsunuz hemen şöyle biraz daha ileriye getirin de bu sefer Amazon un bir akıllı ev konseptini görüyoruz Eko dediğiniz asistanlar var hoparlör aynı zamanda Sadece çok kaliteli bir test delili de var orada farklı boyutlarda mesaj çok hoşuma gitti Hem de saati gösteriyor gayet güzelmiş 60 dolara kaşar echo Dot şuradan da demo yapabilir oluşur devam ederken Biz de Yolumuza devam edelim arkadaşlar güvenlik ürünleri var burada da çok sayıda ürünü var Ve gerçekten çok kaliteli ürünler var hele Burada olamaz böyle bir şey

ama çok katlı evler için çok mantıklı Vallahi bu markalar ülkemize Peki yok şu bu ne yapsa etse bir gelse çok mutlu oluruz arkadaşlar oyunlar var şurada hemen fiyatları da göstereyim su için fiyatı 300 dolar oyunları da Şura görebiliyorsunuz nintendo'nun Doğu bölümünde anlatmış olurum süreyi geçerim bakım Burası gerçekten çok büyük bir mağaza acayip büyük bir mağaza gezebildiğin kadar gezeceğim şu benim kulaklığım Allah herhalde var mı yoksa yok Anladığım kadarıyla daha var burada 230 dolar Ayşe Ayşe burada da özel

indirimler oluyor şu e-posta çok pahalıydı ya 500 dolarlık fiyatı var burada ülkemize gerçekten çok pahalı alırken elim titredi ne yalan söyleyeyim akıllı saatleri var burada fiyatları neler fiyatları yazıyor mu aşağıda yazıyor arkadaşlar fenix 6 Pro 584 dolar 776 dolar altın Safir olanlar şubesi saatleri göstermiş oluyor ne farkı var tabii ki bunu Daha profesyonel daha hassas ölçümler yapabiliyor ha dayanıklı saatler karnemi bu konuda kendini ispatlamış bir marka nereye doğru geçerim Allah bu ne go-kart Arkadaşlar vallahi çok iyiymiş ya Bu

nasıl yapacağız böyle bu çok güzel bir deneyim sunar ya Ne diyorsunuz 100 dolar Allah Allah Yani bunu tam çözemedim ne olduğunu ama güzel bir şeye benziyor öyle şey diye düşündüm acaba arşı tarafa ekran koyuyoruz hani böyle oyuncu koltuğu vesaire mi diye Neyse web sitesinden biraz bilgi alırım Ona da bu video eklemiş olurum bir anlamda çok heyecanlıyım Yani o kadar çok şey var ki ne göstersem diye şaşırıyorum Kusura bakmayın arkadaşlar heyecanım için ben de sizlerle beraber keşfediyoruz Bazı hatalarım olabilir o