hataları için kusura bakmayın mümkün olduğu

Admin

Administrator
Staff member
kadar montaj da düzeltmeye çalışacağım ama yine de hata verir misin lütfen kusura bakmayın İyi öyleyse kemikler senin beğen butonuna tıklayabilirsiniz yorumlarınıza şimdiden haklarınıza Tosun videonu sonlarına doğru yazın lütfen çok merak ediyorum devam ediyoruz Çok güzel oyuncaklar var değişik oyuncaklar ve geçen buraya geldi bana Hala Amerika'da çok popüler arkadaşlar ev telefonları Burada gerçekten kullanılıyor televizyonları sizlere anlatacağım televizyonlar burada Fena değildi de şimdi markaların buraya bir çocuğunu

var Mesaj cinsiyet burada giderek pazar payının yükseltiyor işte 600 dolara 65 inçlik ve bir televizyon 4K Ultra HD 600 dolar fiyat televizyonlar var Bu arada çok güzel bir LG televizyon aldığını videosunu sizlerle paylaşacağım 85'lik devasa bir televizyon aldık acaba o aldığımız Televizyon burada var mıdır ya 85 miniş yağ devasa bir şey aldık Arkadaşlar bir göstereyim Philips ürünleri var merak edenler için Hemen şurada kibrit yani kötü dediğimiz cihaz 60 dolar şurada büyükleri var şurada oyuncu arkadaşları çok sevdiği ürünler var 80 dolar

Bunlarında meraklısı çok Tabii ki 65 inçlik olan enerjinin televizyonu şu anda 800 dolar üzerinden Katılıyor arkadaşlar 5 inç olanı tarih bulamadım şube Ses Sistemleri var telefonlar biraz daha ileride şöyle seslendi ne doğru gideyim mesaj daha burada da özel bir bölümü var biliyorsunuz özelliği de ölüme Sait Faik senin bu ürünleri mesela elinizde severek kullandığımız saç kurutma makinesi 1400 Dolar aynı renk Burada şurada hava temizleyiciler var aynı zamanda ısıtıp soğutuyor bunda videosunu çekmişti 650 dolar gibi bir fiyatla

satılıyor farklı farklı markalar var Ev elektroniği dediğiniz okçu Ninja markası sonradan geldi Bayağı popüler oldu burada oldukça sevilen markalardan bir tane çok tutulan markalardan bir tanesi mesaj şuradan fiyat da göstereyim bu ne kadar 180 dolar işte ne yapıyor yani ev işlerinden anlayanlar daha çok biliyordur diye tahmin ediyorum ben şu anda şu arkadaşın ne işe yaradığını biliyor mu ya herhalde pişirdiği ama böyle farklı farklı yetenekleri var Anladığım kadarıyla mesaj şöyle ızgara yapıyor 300 dolara Bu ürünü satın alabilirsiniz burada