Samsung gerçekten çok pahalı yapıldığı an

Admin

Administrator
Staff member
pahalı olamaz böyle bir şey olursa 128gb çok güzel bir telefon gerçekten çok güzel bir telefon Allah Bunun fiyatını Şu anda benim severek kullandığım telefonlardan bir tanesi Çok ucuz Samsung'un Türkiye'deki fiyatlar çok iyiymiş abi inanamıyorum daha fazla şu telefon bende var kalemi ile beraber kullanıyorum yani Geçende güncelleme geldi olamaz ya Amerika'da gerçekten çok pahalıymış ya ne kadar Eğleniyoruz yani televizyonları da göstereyim daha sonra Komutları gösterip veda edeceğim Arkadaşlar doğru geçerken Samsung'un

enteresan stantlarını gördüm Esenlik Sen Gaming yani Yeni jenerasyon oyun Platformu işte neresini gösteriyor bakın burada şundan bende de var çok memnunum bunun kullanmaktan dolayı Çünkü mektupta problemim var hafıza eğitimi Yok burada bir sesli var Çok güzel bir soundbar var çok güzel de ekran var eşek Xbox series x 65 inçlik bir televizyon sonrasında Bir oyuncu Platformu diye söylüyorlar işletim sistemli akıllı televizyonları Bunlar fiyatı ne kadar şu anda 950 dolar gibi bir fiyatla satışta şu biraz pahalı diye tahmin ediyorum mağazada

gördüğüm en pahalı şeyi bence şu an bu 3600 dolarlık Bu televizyon kaç inç 8572 seven şu boyutlarda ama LG olan bir televizyon aldım arkadaşlar geçiyorum Sonra böyle koca koca ekranlı televizyonlar var pahalı olduğunu düşünüyorum bakayım Samsunlu ve konu kırabilecek mi 65 inçlik bir televizyon 2200 dolar 85 gibi geldi bana ya Allah Allah ya da 85 var ve 65'in fiyatını mı gösteriyorlar tam bilemedin televizyonlar Amerika'da aşırı önemli yani bilgisayar olmayabilir ama televizyon olması lazım insanları televizyonu gerçekten ciddi

anlamda izliyor ama televizyon kanalları da ona göre çok kaliteli yani oturduğun yerde yerel bir kanal var ya böyle bir şey yok ya muhabirleri canlı yayınları alitesi falan olamaz yani neyse geçelim chromebook kısmına yani bunlarla ülkemize satılmıyor hocam 650 dolara içerisinde Google'ın işletim sistemi olan bir dizüstü bilgisayar bahsediyoruz arkadaşlar Turkcell bu neler var 12 saat batarya varmış sonrasında ağırlığı Gerçekten yok gibi bir şeydi intelin 8. nesil işlemci var yani en yeni işlemciler yok ama fiyat 650 dolar İşte şu anda 700