veren bir durum ergolift dediğimiz olay

Admin

Administrator
Yönetici
tamamen bu işlere yarıyor sevdikler şimdi Asus bilgisayar dünyanın en güçlü 14 Ekim oyuncu dizüstü bilgisayarı Bu nasıl olabilir yani performansı bu kadar iddialı anlatabilmek için ihtiyacımız olan yerler var başla işlemci beğendiğinin raydın 4000 serisi işlemciler bu dizüstü bilgisayarda kullanılabilir Bu arada azotsuz gene web sitesine girdiğinizde birkaç farklı seçenek göreceksiniz Sevgili dostlar satılan modelleri bakmanızda fayda var hatta bunun içine bir Açıklama kısmında da bunun duracağız Şimdi burada işlemci olarak Eğer raydın 4000 serisi işlemci serisi

bu var Onun dışında en güçlü olabilmek için çok sağlam bir ekran kartına ihtiyaç var acil 2600 model 1 ekran kartı da bu 14 inçlik dizüstü bilgisayara sığdırılmış durumlar Yani bir oyuncu dizüstü bilgisayar Ayla şunu yapabiliyorum Arkadaşlar şimdi 2060 dedin yani daha iyi seçenekler var diyebilirsiniz ama hani sığdırdığım şey 14 olduğu için bunu kabul etmez gerekiyor arkadaşlar bununla beraber şiir diğer performans unsuru olan depolama ve bellek üniteleri var Bu konuda da hemen bilgi vermiş olayım işte Şöyle ki 512gb PS Express 3. üniteden 2 e-tescil ünitesi

ile beraber depolama konusunda da oldukça başarılı çözüm son dinleyenler bunun kadar da yükseltebiliyor ve İrem konusunda da 8 ve 16 GB olmak üzere 2 farklı seçenek var ki Tabii bu üniteleri gömülü ama ses isterseniz bunu artırabilmek için size nota vermiş durumda dileyenler bunu 32GB Seda yükseltebiliyor bu özgürlük'te yine güzel bir seçenek olmuş bu videonun başına dedim ki bir olay daha var hakkaten artistlik yapmış yani azoz bu dizüstü bilgisayar artistlik yapmış arka tarafta şey magnezyum alaşımlı bir yapı var bu Astra parmak izi bırakmıyor dedi

yani Dikkat edenler vardır mutlaka bir gün başından beri bu arkadaşa okşuyorum Yani hoşuma gidiyor bir kere Şuradaki Yapı var aslında diğer dizüstü bilgisayarlardan bu modeli ayıran en önemli etken Şöyle ki led teknolojisi ile beraber bunun yani sizi ifade eden tasarımları süsleyip diyorsunuz yani karşı tarafa bir mesaj verebiliyorsunuz Bu bir Emoji olabilir bu bir yazı olabilirse bunun kişiden değiştirebiliyorsunuz Yazdım ara verdim ile bunu yapmak gerçekten çok kolay o nedenle tasarım konusunda hakikaten hem oyunumu oynarım hem de artistliği mi yaparım