verimliliğinizi artırın için yapmış olduğunuz işe

Admin

Administrator
Staff member
kesinlikle katma değer sağlayacağını düşünüyorum arkadaşlar tasarım istediğim bilgiler var şimdi burada bir güç butonu görüyoruz asma 51 sonra hemen geçmeyin ekran konusunu söyleyeceğim güzel bir şey var ekran kasa oranı %90 bir burada çok ince gerçekten çok ince çerçeveler var ince olmasının özel bir de Sırrı var nedir kamerayı ekranın üzerinde değil de klavyenin hemen şu kısmında konumlandırma ları çok iyi bir hareket olmuş en incesi fiziksel olarak açık kapatıyorsunuz Çünkü birçok insan ben acaba izleniyor muyum deli Bilgisayarım

ele geçirmiş olabilir mi beysad ya da şu anda yapmakta olduğu iş çok özel bir iş olabilir Bir güvenlik standardı olarak onu kapatacaksın ız gibi kurallar var bazı işletmelerde var bu bunu gerçekleştirirken böyle abuk sabuk aksesuarlarıyla bantlar falan yerine şöyle bir butona bastığınızda bu iş gerçekleşmiş oluyor ve bu hem gezeriz hem de ekran kasa oranı da güçlenmesine neden oluyor %90 1 ekran kasa oranı işte böyle başarılı ekran tam dokunmatik şu anda dokunarak veya klavyeyi kullanarak veya fareyi kullanarak veya Yani o kadar çok

seçenek var ki Şuradaki kaç TL kullanarak gerekli Komutları verebiliyorsunuz arkadaşlar ama şöyle bir güzellik var benim Sonsuzluğa ve akıllı telefonlarda var da parmak hareketleriyle size zaman kazandıran operasyonlar gerçekleştiriyordu Neydi o Neyse ekran görüntüsü nasıl oluyordu bu arada incelemesini edenler hatırlayacaktır 3 parmağımıza aşağı doğru çek denizde ekran görüntüsü alıyorum ve şu anda bu özellik bu dizüstü bilgisayardan var arkadaşlar bir ekran görüntüsü almak istediğinizde tuşa basayım şuraya basayım Hem gerek

yok 3 parmağında aşağı indirdiğinizde ekran görüntüsü alınıyor ekrandan aşağıya indiğimizde Tuş takımının Gerçekten mükemmel olduğunu söyle bildiği mükemmel bir sessiz 2 arkadan aydınlatmalı yani düşük ışıklı bir ortamda çalışırken yine kuşlara çok hakim oluyorsunuz bunlar oldukça kullanışlı kısayolların dışında Türkçe tuş takımları yani buradaki ğ i ş ö gibi harfler diğer butonlarla aynı boyutta O da güzel bir de bu benim kendi kişisel tercihim iki butonu biraz büyük olmasına dikkat ediyor Bunlardan ilki Enter tuşu ikincisinde shift tuşu