vesaire bunlar bir şekilde satılıyor da mesela

Admin

Administrator
Staff member
Microsoft'un en üstü bilgisayarları var nerede Gerçi Burası Microsoft Windows'un özel bölümü yani Windows işletim sistemine sahip olan çok sayıda ürün satıldı amasör Face vesaire var o Surf eser yok mesela ülkenizde Keşke olsa meselleri Onun şu modeline Bir bakalım intelin en yeni nesil işlemcisi var 1129 dolar 15.6 yüksek Core i7 var arkadaşlar Gerçekten fiyatlar çok e850 dolara iğneleri olan bir ürünü var Karşıda yogayı vesaire görüyorsunuz Samsung'un yine satılmayan ülkemizde dizüstü bilgisayarları burada var 850 dolarlık e fiyat var

Galaxy book Flex 2 Bu modelin adı yine bir 300 dolara şöyle bir dizüstü bilgisayarlar şu Logan da Anlaşılacağı üzere intelin yeni işlemcileri bu dizüstü bilgisayarlarda mevcut yine yarım asgari ücrete alınabilen ülkemizde satılan ürünlerden bir tanesi üstü bilgisayarlar Bunlar 330 olarak şöyle bir dizüstü bilgisayarı var abi 330 dolar ya Böyle bir şey olabilir mi ya neymiş özelliği 14 14 GB 128 Gb 350 dolar gibi bir fiyata satılması ürünleri ile gerçekten çok memnun kaldım reyizlerin bir bölümü var yine Logitech ciplerin diye bir bölüm var burada link

aksesuarları suyu Allah'ım ya şunlar çok iyi ya Vallahi çok iyi Bunlar 179 dolar şimdi bir fiyat onun Eğitmenin oyuncu markası farklı farklı ürünler var sadece Şuradaki klavyenin fiyatı iyiymiş bu 143 dolar ve emekler var Bunlar niye böyle 2. el falan gibi Allah Allah oturmak Sen açık kutu ne anlama geliyor kutu açılmış ama kutusu açılmış teşhir ürünü ve bak Bir dakika bakıyorum Evet bu arada için boşuna böyle yapmayın hesaplamak için uğraşmayın diye Tabii ki bu yazdığımız değerler bu videoyu yaptığımız gündeki kurun karşılığı O nedenle

değişiklik gösterebilir arkadaşlar operatörlerin bölümle yeniden geldim Çünkü mesai One Plus Note 205 GB var 240 dolarlık bir telefondan iki biz ne yapacağız Pixel 5'e bakacağız arkadaşlar işte ikimiz de satılmayan ve bizim çok beğendiğiniz bir telefon Pixel 5 şu anda 700 dolar ve TL fiyatla satışta Pixel 4A 350 dolar bu anlat yani anlayışlı olması ne anlama geliyor ikimizi kullanılabilir olması anlamına geliyor bakın Samsun gerçekten çok pahalı Galaxy s20 Plus'ın fiyatı 1200 dolar abi Galaxy s20 Plus ya Nasıl 1200 dolar olabilir abi buradan